דפי הנחיתה אנו מייצרים, בעלי יחודיות באיפיון מקדים ומדוייק ומותאם לצרכי המפרסם, ועונים על כל השאלות כאשר אנו נגשים לפרסום, כמו כן העיצוב ורמת הדיוק בפרטים מרשימים הן מצד המיתוג והן מצד התוצאות אשר דפי הנחיתה מספקים לבעליהם. כאשר אנו ניגשים לצד הטכני שבעניין, אנו מדגישים את הנראות האופטימלית בכל סוגי הדפדפנים, החל מהרזולוציות הקטנות ביותר ועד לגבוהות.

קיום יותר מתמיד, הגלישה באמצעות מכשירים סלולרים ומכשירים ניידים אחרים היא גבוה מתמיד.בעולם שקיימים כ"כ הרבה אביזרי מדיה – מקשים עלינו המפרסמים להציג את התוכן בהתאמה אישית, אנו פיתחנו טכניקות התאמה לכל דפדפן בנפרד על מנת להציג את דף הנחיתה בצורה האופטימלית ביותר כאשר אנו ניגשים לפיתוח אנחנו לוקחים בחשבון את כל הרזלוציות הקיימות

העידן הטכנולוגי מכתיב שינויים דרסטיים בתחום השיווק, הוא מאפשר צמצום של תקציבי פירסום, פילוח ומיקוד, שימוש באמצעים דיגיטליים מכווני לקוח, גמישות אסטרטגית, יצירתיות ומדידה קבועה וקלה. המהירות, הטרנדים, העדפת הלקוחות והמיידיות מכתיבה קצב מהיר ומחייבת מקצוענות אמיתית שנמצאת בבקרה מתמדת וחותרת כל הזמן לשיפור.

Page Expert – מייצרת דפי נחיתה מתוכחמים בדגש על הגולש. מהיכן הוא הגיע ולאן הוא הולך, מאיסוף נתונים רב ככל האפשר מדף הנחיתה, המספקים למפרסים פרטים לאנליזה של הקמפיין.

דף נחיתה ככלי בלתי נפרד ממסעי הפרסום, מעניק למפרסמים ובעלי עסקים את התשתית להמרת הגולשים ללקוחות. אנו ב-Page Expert  ממקדים באמצעות כל הכלים העומדים לרשותינו והנסיון שצברנו במעלה מ-500 מסעי פרסום שלקחנו בהם חלק משנת 2004 – על מנת לאפיין ולייצר את דף הנחיתה המושלם והמתאים ביותר למסע הפרסום שלך.

אנו מקדישים המון מחשבה להליך ה"בישול" של הגולש בדף הנחיתה ומסרטטים קווי איפיון לכל אחד אשר מגיע מכל מסע פרסום. ניתוב לעמוד הנכון חוסך למפרסמים עלויות רבות מתקציבי הפרסום ומנמיך אחוזי נטישה, טכניקות המרה וסכמת צבעים מנצחת ישאירו את הגולש בדף הנחיתה עד ה"הבישול" לרגע המתאים – בו ישאיר את הפרטים

resulutions

אנו מספקים אמצעי פרסום נוספים ומשלימים לדף נחיתה ולעסק

4. מיניסייטים

לקמפיינים מורכבים המצריכים מפרט טכני וגלריית תמונות למוצרים ושירותים אינטרנטים

7. איחסון ותמיכה

דפי הנחיתה שלנו מאוחסנים בשרתי ענן המאפשרים טעינה מהירה מכל מקום בעולם

3. באנרים

מכל הסוגים (Reach Media, FLASH, GIF, JPG) גם במידות גוגל וגם בהתאמה אישית

6. כתיבה שיווקית

כתיבת מעצימה ותדמיתית, הסוד מאחורי כל דף אינטרנט מנצח

2. שירותי איפיון

בין אם מדובר בדף נחיתה או חנות מסחרית, המרה זה הצד החזק של

5. ניוזלטרים

שמירה על קשר עם הלקוחות לאחר הקליטה במערכת, מועצבים ומותאמים לכל הדפדפנים ותוכנות הדואר האלקטרוני

יש שאלות?

נשמח לעמוד לשרותך בכל שאלה ובקשה
פנה אלינו לשיחת יעוץ חינם.