אתם מחפשים יותר לידים שתתורגם לעוד ביזנס? לנו יש בדיוק את התוכנית הנכונה, העיצוב, תמהיל השיווק המתאים, הביצועים המקצועיים ביותר והכי חשוב את כלי המדידה שיוכיחו שהמספרים מדברים בעד עצמם.

עולם השיווק היום הוא עולם של מסכים, מסע פרסום אפקטיבי הוא מסע פרסום דיגיטלי. קמפיין דיגיטלי יכול להיות פתרון מלא או חלקי, בהתאם להעדפות ולמטרות שלכם, אך הוא חייב להיות מקצועי ומחושב ולהתאים את עצמו לפי פילוח נכון של לקוחות פוטנציאליים. להיראות במקום שבו נמצא קהל היעד, להיות אטקרטיביים ולהוביל לתוצאות. האפקטיביות של מסע פרסום היום נמדדת בקלות במספרים. לנראות ללא יחס המרה גבוה אין כל חשיבות. לכן לגמישות, שינויים ותיקונים תוך כדי תנועה, אם יש צורך, יש חשיבות מרובה. אנחנו המקום בשבילכם, אנחנו לא נחים עד שלא הגענו לתוצאות הטובות ביותר עבורכם.

מסע פרסום מוצלח באמת מבדל אתכם מהמתחרים, ומדגיש את הייחוד שלכם, כך למשל מעביר מסר מדויק ומדבר אל הלקוח – לכן אתם צריכים את האנשים הרלוונטיים שישאירו את הקמפיין שלכם רלוונטי. אנחנו יודעים שחלון ההזדמנויות שלכם להניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה הוא קצר ולכן אתם צריכים את הקמפיין הדיגיטלי הכי מחודד. אנחנו מעמידים לרשותכם את הניסיון וארגז הכלים המקצועי שלנו כדי למנף את הקמפיין שלכם ולהביא לכם תוצאות מיטביות.

מסע פרסום הוא לא רק הבנה שיווקית, אלא מחייב הבנה עמוקה בתחום האינטרנט כולל יכולת אסטרטגית מוכחת. שתי המטרות העיקריות של קמפיין רשת הן:

  • הגדלת תנועת הגולשים והנראות ברשת
  • יחס המרה גבוה – מגולש ללקוח

הניסיון שלנו כבר 12 שנים ברשת וברשתות החברתיות, הידע השיווקי שלנו וההבנה האסטרטגית מייצרים לך קמפיין תפור לפי מידה. לא "הלבשת" הקמפיין שלכם על פורמטים קיימים, אלא בניה עבורכם, מדוייקת ומכוונת מטרה שמביאה לתוצאות.

הדרך שלכם למסע פרסום נכון עוברת אצלנו, צרו עימנו קשר לשיחת ייעוץ

Page Expert – התאמה, דיוק ושיווק נכון, כי כשמדברים במספרים, אנחנו יודעים איך ממירים:

באנרים – הכנה, עיצוב והעלאה להזרמת גולשים לדפי נחיתה

רכישת מדיה – עבודה מול רשתות תוכן ורשתות פרסום

דפי נחיתה – כתיבה טכנית נכונה, כתיבה שיווקית, עיצוב מדוייק, כולל גם הכנה מהירה של כמויות גדולות ובשפות שונות בהתאם לצרכי הלקוח

ניוזלטרים – הפקת ניוזלטרים ממוקדי מטרה ומפולחים לקהלי יעד לחדירה אפקטיבית לתודעה הצרכנית

אתרי תדמית – אתר התדמית של החברה/המוצר/השירות הוא הייצוג שלכם ברשת ולכן עליו להיות ממותג, מהודק, מתואם במסרים, ידידותי למשתמש ומזמין

אנחנו עושים עבורכם את הקמפיין מא' עד ת' – ואת התוצאות רואים במספרים

פנה אלינו לקמפיין מנצח